Lennart Jirlow oljemålning

Lennart Jirlow oljemålning
Lennart Jirlow oljemålning
Lennart Jirlow oljemålning
Lennart Jirlow oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): Kustbild, signerad Jirlow, olja på duk, ca 22x27 cm

Uppfodrad

451157

2017-04-03