Kontorsstol engelsk stil

Kontorsstol engelsk stil
Kontorsstol engelsk stil
Kontorsstol engelsk stil
Kontorsstol engelsk stil
Kontorsstol engelsk stil
Kontorsstol engelsk stil
Kontorsstol engelsk stil
Kontorsstol engelsk stil

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KONTORSSTOL, engelsk stil, 2000-tal, skinnklädsel, märkt "Restoration furniture", sitthöjd ca 47 cm

Visst slitage

451166

2017-03-31