Peter Iversen Älmhult Ägg

Peter Iversen Älmhult  Ägg
Peter Iversen Älmhult  Ägg
Peter Iversen Älmhult  Ägg
Peter Iversen Älmhult  Ägg
Peter Iversen Älmhult  Ägg
Peter Iversen Älmhult  Ägg
Peter Iversen Älmhult  Ägg
Peter Iversen Älmhult  Ägg

Klubbat för:

2 200 SEK

1 500 SEK

PETER IVERSEN, skulptur i form av ägg, i botten signerad och daterad 1988, keramik, höjd ca 36 cm

451174

2017-03-31