Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
FISKBESTICK, 24 dlr, sterlingsilver, modell Olga, dekor av pålött släktvapen, svenska importstämplar, bestående av: 12 gafflar, 12 knivar, total vikt 2760 g
Smärre slitage
451182
2017-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här