Fiskbestick modell Olga silver

Klubbat för:

15 000 SEK

10 000 SEK

FISKBESTICK, 24 dlr, sterlingsilver, modell Olga, dekor av pålött släktvapen, svenska importstämplar, bestående av: 12 gafflar, 12 knivar, total vikt 2760 g

Smärre slitage

451182

2017-03-31