Besticksdelar modell Olga
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BESTICK, 22 dlr, silver, 18/1900-tal, modell Olga, dekor av pålött släktvapen, besående av: 9 matgafflar, 4 bordsgafflar, smörgåsgaffel, 3 bordsskedar, 3+2 kaffeskedar, total vikt ca 1110 g
Smärre slitage
451183
2017-03-31