Besticksdelar modell Olga

Besticksdelar modell Olga
Besticksdelar modell Olga
Besticksdelar modell Olga
Besticksdelar modell Olga
Besticksdelar modell Olga
Besticksdelar modell Olga
Besticksdelar modell Olga
Besticksdelar modell Olga

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BESTICK, 22 dlr, silver, 18/1900-tal, modell Olga, dekor av pålött släktvapen, besående av: 9 matgafflar, 4 bordsgafflar, smörgåsgaffel, 3 bordsskedar, 3+2 kaffeskedar, total vikt ca 1110 g

Smärre slitage

451183

2017-03-31