Punschbägare silver

Punschbägare silver
Punschbägare silver
Punschbägare silver
Punschbägare silver
Punschbägare silver
Punschbägare silver
Punschbägare silver
Punschbägare silver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PUNSCHBÄGARE, 12 st, SKÅL, silver, K&EC, Göteborg, KG MGAB, Uppsala 1927, bägarna med spår av invändig förgyllning, vikt ca 375 resp. 153 g

Bruksslitage, ngn enstaka smärre buckla

451186

2017-03-31