Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PUNSCHBÄGARE, 12 st, SKÅL, silver, K&EC, Göteborg, KG MGAB, Uppsala 1927, bägarna med spår av invändig förgyllning, vikt ca 375 resp. 153 g
Bruksslitage, ngn enstaka smärre buckla
451186
2017-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här