Skrivbordsuppsats Japan
2017-03-31
451187
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKRIVBORDSUPPSATS, 1900-tal, Japan, fanér i olika träslag, höjd ca 23, 60x20 cm
Tvärgående del saknas, fanérskador