Stekhuv coaster pokal
2017-03-31
451188
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STEKHUV, COASTER, 3 st, mm, nysilver, 1900-tal, höjd ca 2-24, diameter coasters ca 8-11, stekhuvens längd ca 31 cm
Slitage, bucklor