Grange sängstomme

Grange sängstomme
Grange sängstomme
Grange sängstomme
Grange sängstomme
Grange sängstomme
Grange sängstomme
Grange sängstomme
Grange sängstomme
Grange sängstomme
Grange sängstomme
Grange sängstomme
Grange sängstomme
Grange sängstomme
Grange sängstomme

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

GRANGE, sängstomme ´Orléans´, 2000-tal, Louis Philippe, svängd huvudgavel och fotgavel, bäddmått ca 200x160 cm

Visst slitage, några beslag saknas

451203

2017-03-31