Hatthylla

Hatthylla
Hatthylla
Hatthylla
Hatthylla

Klubbat för:

2 600 SEK

1 500 SEK

HATTHYLLA med klädstång och krokar, 1900/2000-tal, krokar och stång i mässing, höjd 67, 105x 32

Bruksslitage,

451217

2017-03-31