Ivan Bergdahl oljemålning

Ivan Bergdahl oljemålning
Ivan Bergdahl oljemålning
Ivan Bergdahl oljemålning
Ivan Bergdahl oljemålning
Ivan Bergdahl oljemålning
Ivan Bergdahl oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

IVAN BERGDAHL (född 1929), Sommardag vid Mosken Vaeröy, signerad Ivan Bergdahl, a tergo daterad 1972, olja på duk, 39x76 cm

451220

2017-03-31