Golvlampor Belid

Golvlampor Belid
Golvlampor Belid
Golvlampor Belid
Golvlampor Belid
Golvlampor Belid
Golvlampor Belid

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLVLAMPOR, 2 st, 1900-talets andra hälft, etikettmärkta Belid, mässing, höj och sänkbara

Ytskador, smärre bucklor

451223

2017-03-31