Bengt Fransson färglitografi

Bengt Fransson färglitografi
Bengt Fransson färglitografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENGT FRANSSON (född 1935): "Flanörer i landskap", signerad Bengt Fransson, färglitografi, handkolorerad, 39x45 cm

451228

2017-03-31