Omega Geneve herrarmbandsur
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OMEGA, Genève, armbandsur, stål, 1900-talets andra häft, automatiskt urverk, silverfärgad urtavla, timmarkeringar i vitmetall, centrumsekund, datum, ca 40x35 mm, senare stålarmband
Fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, repor på stål och glas
451233
2017-03-31