Lampetter
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
LAMPETTER, 1 par, förgyllda, 2000-tal, behängda med prismor, elektrifierade, höjd ca 65 cm
Kuntoraportti
Visst slitage
451238
Päivämäärä:
2017-03-31