Lampetter

Lampetter
Lampetter
Lampetter
Lampetter

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

LAMPETTER, 1 par, förgyllda, 2000-tal, behängda med prismor, elektrifierade, höjd ca 65 cm

Kuntoraportti

Visst slitage

451238

Päivämäärä:

2017-03-31