Astrid Widenberg Liljefors

Astrid Widenberg Liljefors
Astrid Widenberg Liljefors
Astrid Widenberg Liljefors
Astrid Widenberg Liljefors

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ASTRID WIDENBERG LILJEFORS (född 1943), Hästar i aftonljus, signerad A W Liljefors -88, olja på pannå, ca 63 x 122 cm

451252

2017-03-31