Soffbord massiv teak

Soffbord massiv teak
Soffbord massiv teak
Soffbord massiv teak
Soffbord massiv teak
Soffbord massiv teak
Soffbord massiv teak
Soffbord massiv teak
Soffbord massiv teak

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOFFBORD, asien, 1900-talets mitt, massiv teak, kant med skuren dekor, höjd 56, 84x47 cm

Bruksslitage

451261

2017-03-31