Gärdis Lindgren oljemålning

Gärdis Lindgren oljemålning
Gärdis Lindgren oljemålning
Gärdis Lindgren oljemålning
Gärdis Lindgren oljemålning
Gärdis Lindgren oljemålning
Gärdis Lindgren oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

800 SEK

GÄRDIS LINDGREN (född 1943), Varjisån, signerad Gärdis, samt á tergo Gärdis Lindgren 1988, olja på duk, ca 35 x 46 cm

451271

2017-04-07