Vaser mugg silver England

Vaser mugg silver England
Vaser mugg silver England
Vaser mugg silver England
Vaser mugg silver England
Vaser mugg silver England
Vaser mugg silver England

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VASER, 2 st, MUGG, sterlingsilver, 1900-tal, England, vaser med fyllda bottnar, höjd ca 9-19 cm, muggens vikt ca 154 g

Slitage, bucklor

451273

2017-03-31