Bordsutensilier

Bordsutensilier
Bordsutensilier
Bordsutensilier
Bordsutensilier
Bordsutensilier
Bordsutensilier
Bordsutensilier
Bordsutensilier
Bordsutensilier
Bordsutensilier

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSUTENSILIER, 7 st, 1900-tal, varav 3 st i silver, bl a senapskar, höjd ca 3,5-9,5 cm

Skador, nagg

451278

2017-03-31