Skåp 1900-tal ek

Skåp 1900-tal ek
Skåp 1900-tal ek
Skåp 1900-tal ek
Skåp 1900-tal ek
Skåp 1900-tal ek
Skåp 1900-tal ek
Skåp 1900-tal ek
Skåp 1900-tal ek

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, 1900-tal, tvådelat, mörkbetsad ek, dörrpar med vitrin i fasta glas, 3 st hyllplan i glas, höjd 194, 84x38 cm, nycklar finns

Slitage, hyllpan med nagg

451289

2017-03-31