Vaser Kina

Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VASER, 2 st., porslin, Kina, 1900-tal, dekor i emaljfärger samt järnoxid, höjd ca 9-11 cm, en träsockel medföljer

Slitage

451306

2017-03-31