Kruka med lock Kina

Kruka med lock Kina
Kruka med lock Kina
Kruka med lock Kina
Kruka med lock Kina
Kruka med lock Kina
Kruka med lock Kina
Kruka med lock Kina
Kruka med lock Kina

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KRUKA MED LOCK, porslin, Kina, 1800-tal, med hänklar i metall, dekor av pioner samt växtslingor i underglasyrblått, lockknopp i form av fohund, höjd ca 21 cm

Nagg

451317

2017-03-31