Skrivbord engelsk stil
2017-03-31
451321
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKRIVBORD, engelsk stil, 1900-tal, mahognyfanerat, 2 hurtsar med tre lådor vardera, tre lådor i sarg, beslag i patinerad mässing, skiva delvis med läderklädsel, höjd 75,5, 123x62 cm
Bruksslitage, stötmärken