Dekorelement 1700-tal eller äldre

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

DEKORELEMENT, 2 st, 1700-tal eller äldre, träskuren och bemålad, höjd ca 39x120 respektive 48x117 cm

Slitage, skador

451334

2017-03-31