Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FIGUR, brons, troligen Kina, 1800-tal, med spår av bemålning, höjd ca 26 cm
Sned, slitage
451343
2017-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här