Peter Nyborg oljemålning

Peter Nyborg oljemålning
Peter Nyborg oljemålning
Peter Nyborg oljemålning
Peter Nyborg oljemålning
Peter Nyborg oljemålning
Peter Nyborg oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

3 000 SEK

PETER NYBORG (Danmark, född 1937): "Les Tours des Thor", signerad och daterad a tergo P Nyborg 2010, olja på duk, ca 82x61 cm

451345

2017-04-04