Klubbat för:
2 800 SEK
3 000 SEK
PETER NYBORG (Danmark, född 1937): "Les Tours des Thor", signerad och daterad a tergo P Nyborg 2010, olja på duk, ca 82x61 cm
451345
2017-04-04