Lennart Jirlow färglitografi

Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): På restaurangen, signerad L. Jirlow, 326/380, färglitografi, ca 46x55 cm

något gulnad

451349

2017-04-04