Klubbat för:
700 SEK
1 000 SEK
CHOKLADKANNA, TALLRIK, 2 dlr., fajans, Holland samt troligen Tyskland, 1700-tal, höjd ca 13 cm, diameter ca 22 cm
Tallriken med stjärnspricka samt nagg, chokladkanna med omfattane skador
451361
2017-03-31