Theodor Wibom
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
THEODOR WIBOM (1881-1977): motiv efter Rembrandt, olja på duk, signerad Th Wibom, ca 79x62 cm
Kuntoraportti
Skador, färgbortfall
451366
Päivämäärä:
2017-03-31