Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FOLKE ÖSTRÖM, (1892-1974), Bergigt landskap, oljermålning uppklistrad på pannå, signerad, daterad -13,
31 x 49 cm, oramad
Smärre färgbortfall
451384
2017-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här