Folke Öström, oljemålning

Folke Öström, oljemålning
Folke Öström, oljemålning
Folke Öström, oljemålning
Folke Öström, oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FOLKE ÖSTRÖM, (1892-1974), Bergigt landskap, oljermålning uppklistrad på pannå, signerad, daterad -13,
31 x 49 cm, oramad

Smärre färgbortfall

451384

2017-04-02