Olle Svanlund oljemålning

Olle Svanlund oljemålning
Olle Svanlund oljemålning
Olle Svanlund oljemålning
Olle Svanlund oljemålning
Olle Svanlund oljemålning
Olle Svanlund oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OLLE SVANLUND (1909-1996): Abstrakt komposition, signerad och daterad Svanlund -63, olja på duk, ca 81x100 cm

Smärre krackelyr

451404

2017-03-31