Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
FAT, porslin, Kina, 1800-tal, rektangulär form, dekor av figur samt kalligrafi med dikt, Zhan Lu Tang, emaljfärger, sepia, mått 25x17,5 cm
Smäre slitage
451424
2017-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här