Lars Erik Falk 1956 Konkret

Lars Erik Falk 1956 Konkret
Lars Erik Falk 1956 Konkret
Lars Erik Falk 1956 Konkret
Lars Erik Falk 1956 Konkret
Lars Erik Falk 1956 Konkret
Lars Erik Falk 1956 Konkret

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LARS ERIK FALK (född 1922):"Förlaga till en trådskulptur", signerad LEF samt LE Falk 1956, olja på pannå, 35x27

451425

2017-04-29