Skrivbord jugend

Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORD, jugend, tidigt 1900-tal, furu, mässingsbeslag, 5 dlr, höjd ca 76, 120x70 cm

Bruksslitage, spår av bemålning

451438

2017-03-31