Matgrupp rokokostil
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MATGRUPP, 7+3 dlr, rokokostil, SO Larssons Stilmöbler, grupp, bestående av: matbord med tre iläggsskivor samt 6 stolar med stoppad textilklädd sits, mått bord höjd ca 75, diameter 110, längd med skivor 275 cm
Bruksslitage, repor
451440
2017-03-31