Hörnskåp i gustaviansk stil
2017-04-01
451447
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HÖRNSKÅP, med vitinöverdel, gustaviansk stil, 1900-tal, invändigt med belysning, höjd 177, 85x54 cm, nyckel finns
Slitage