Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): "Vass och en jägare", signerad Staffan Hallström och daterad på baksidan 1974, olja på duk, ca 100x81cm
451455
2017-04-07
Gör en kostnadsfri värdering här