Staffan Hallström, Vass och en jägare

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): "Vass och en jägare", signerad Staffan Hallström och daterad på baksidan 1974, olja på duk, ca 100x81cm

451455

2017-04-07