Klubbat för:
30 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
EVERT LUNDQUIST (1904-1994): Ateljédörren, signerad och daterad på baksidan E Lundquist 49, olja på duk, uppfodrad, ca 52x43,5 cm
Smärre krackelering i färgen i nedre vänstra hörnet
451456
2017-04-07
Gör en kostnadsfri värdering här