Kent Lindfors, Santiago di Compostella

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KENT LINDFORS (född 1938): Santiago di Compostela, signerad och daterad Lindfors 85, blandteknik med collage, ca 50x35 cm

451459

2017-04-07