Olle Kåks portfolio Guillaume Appolinaire
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OLLE KÅKS (1941-2003): Guillaume Appolinaire - dikter till Lou, Gunnar Harding, Galerie Aix, portfölj med 15 färgserigrafier, signerade Olle Kåks, numrerad 224/225.
I gul linnekassett / portfölj
Portföljen /kassetten något solkig
451467
2017-04-07