Utagawa Kunisada triptyk

Utagawa Kunisada triptyk
Utagawa Kunisada triptyk

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

UTAGAWA KUNISADA (1786-1864): triptyk, Moon Viewing, signerad Toyokuni ga med toshidamasigill, träsnitt, 36x75cm

Slitage, lagningar

451473

2017-04-07