Claes Caspersson

Claes Caspersson
Claes Caspersson
Claes Caspersson
Claes Caspersson
Claes Caspersson
Claes Caspersson

Klubbat för:

3 400 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

CLAES CASPERSSON (född 1953): Blommsterstilleben i fönster, signerad Claes Caspersson, olja på duk, ca 46x38 cm

Kuntoraportti

451479

Päivämäärä:

2017-04-01