Claes Caspersson
Klubbat för:
3 400 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
CLAES CASPERSSON (född 1953): Blommsterstilleben i fönster, signerad Claes Caspersson, olja på duk, ca 46x38 cm
Kuntoraportti
451479
Päivämäärä:
2017-04-01