Mårten Andersson litografi

Mårten Andersson litografi
Mårten Andersson litografi

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ANDERSSON, Mårten (född 1934):"resan till månen", signerad Mårten A, 299/360, färglitografi, 51x53 cm

451501

2017-04-01