Sjömanskista 1800-tal

Sjömanskista 1800-tal
Sjömanskista 1800-tal
Sjömanskista 1800-tal
Sjömanskista 1800-tal
Sjömanskista 1800-tal
Sjömanskista 1800-tal
Sjömanskista 1800-tal
Sjömanskista 1800-tal
Sjömanskista 1800-tal
Sjömanskista 1800-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SJÖMANSKISTA, bemålad, lock invändigt bemålad med dekor av fartyg samt unionsflaggor, inredning med fack, höjd ca 41, 90x46 cm, nyckel medföljer

Renoverad och kompletterad, delvis senare bemålad, handtag med skador, lock med torrspricka

451508

2017-04-01