Stefan Igelström färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEFAN IGELSTRÖM (född 1953): Interiör, signerad Stefan Igelström, 104/275, färglitografi, bladmått ca 56x40 cm

451524

2017-04-01