Fåtöljer jugend
Klubbat för:
2 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
FÅTÖLJER, 1 par, jugend, tidigt 1900-tal, massiv ek, skuren dekor, bredd 70, höjd 93 cm
Kuntoraportti
Senare stoppning och resår, klädsel med visst slitage
451549
Päivämäärä:
2017-04-01