Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
SOFFA, jugend, tidigt 1900-tal, massiv ek, skuren dekor, bredd 183, höjd 97 cm
Senare stoppning och resår, smärre slitage på klädsel
451550
2017-04-01